USD 23.08

EUR 9.83

Новини LIVE
Спринтер із Черкас Рижий став одним із кращих у Люксембургу

Черкаський спортсмен Денис Рижий здобув чергову перемогу на змаганнях у Люксембургу. На змаганнях чемпіонату зі спринтерської дистанції він став чемпіоном у категорії «Юніори» та здобув друге місце у загальному заліку.

Це не перші змагання спортсмена у Люксембургу, де він узяв участь і отримав найвищі нагороди, – повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Денис Рижий почав свою спортивну кар’єру з відділення «триатлон» КДЮСШ №2 ЧМР, куди прийшов займатись у 10-річному віці. Разом зі своєю тренеркою Оленою Серветник за майже 8 років вони здобули численні перемоги на змаганнях різного рівня.

Як провідний спортсмен, Денис отримував стипендію Черкаської міської ради та міського голови. З 2020 року хлопець тренується у Школі вищої спортивної майстерності.