Черкаси +29°C

USD 10.63

EUR 30.58

Новини LIVEНовини УкраїниСпортЧеркащина
Гол черкащанина допоміг збірній України продовжити боротьбу за вихід на Чемпіонат світу 2022

Черкащанин Артем Довбик знову забив за Збірну України з футболу. Цього разу – Боснії і Герцоговині

Збарні України з футболу грала проти збірної Боснії та Герцоговини в останньому турі відбірковго етапу до Чемпіонату світу з футболу 2022. Нашій збірній вкрай потрібна була перемога на боснійцями та осічка Фінляндії у домашній грі проти французів.
У заявку на гру потрапив черкащанин Артем Довбик, інший черкасець – Віталій Миколенко через травму не зміг взяти участі у грі.

Артем вийшов на поле в другому таймі на заміну і на 79 хвилині подвоїв перевагу нашої збірної

Фінляндія на власному полі в паралельному матчі поступилась збірній Франції з рахунком 0-2.

В підсумку Національна збірна України перемогла в поєдинку з рахунком 2-0 та забепечила собі другу сходинку в групі, яка дозволяє продовжити боротьбу за вихід на Чемпіонат світу з футболу у серії матчів плей-офф.