USD 23.08

EUR 9.83

Новини LIVEСпортЧеркащина
Мавпи у Києві пропускають 100 очок від Будівельника і поступаються

У Києві “Черкаські Мавпи” зіштовхнулися із однією з найсильніших команд Суперліги Windrose. “Будівельник” з позиції сили провів весь матч і завдав поразки черкасцям – 100:82.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

“Будівельник” зі старту матчу здійснив швидкий ривок, команда ще до середини чверті мала відірвалася на відстань 10-ти очок і лише нарощувала свою перевагу. Черкасці не могли зупинити зв’язку Клавелл – Браун, котрі на двох здобули 12 очок, причому Джиан віддав чотири передачі. У певний момент різниця сягнула 16-ти очок, лиш в кінцівці чверті черкасці перервали засуху в очках і завершили першийй період з рахунком 27:13 на користь господарів.

Мавпи у Києві пропускають 100 очок від Будівельника і поступаютьсяУ другій 10-хвилинці гравці “Будівельника” швидко повернулися на відстань 15 очок. а в певний момент мали перевагу у 20+ балів. Втім черкасці знайшли свою відповідь, два триочкових від Хемілтона, прохід та дальній Первіса допомогли команді скоротити до 9-ти очок. Але відповідь до великої перерви була за “Будівельником”, Клавелл дальнім на останніх секундах повернув команді переконливий гандикап  – 54:38.

У другій половині черкасцям не вдалося не лише наблизитися в рахунку, а й навіть втриматися на цій відстані. Кияни спіймали кураж і продовжували нарощувати перевагу, як наслідок, третю 10-хвилинку “Будівельник” завершив із 30-очковим гандикапом.

У четвертій чверті інтриги у матчі вже не було. За такого баскетболу “Черкаські Мавпи” зуміли дещо підтягнутися в рахунку, втім без сподівань на перемогу. У підсумку – 100:82, черкасці поступаються в Києві.

“Будівельник” – “Черкаські Мавпи” – 100:82(27:13, 27:25, 27:9, 19:35)
Будівельник: Клавелл 26 + 5 підбирань + 6 передач, Браун 15 + 6 підбирань, Стоктон 11 + 9 передач, Кобець 13, Гордон 12 + 11 підбирань – старт; Апшоу 13 + 14 підбирань, Близнюк 6, Прокопенко 4, Кондраков 0, Гутман 0, Доне 0
Черкаські Мавпи: Кольченко 3, Ткаченко 3, Первіс 10 + 9 підбирань + 13 передач, Конате 18, Маквелл 14 + 7 підбирань – старт; Приймак 16, Хамільтон 10, Сергеєв 4, Дугат 2.
Статистика матчу

Нагадаємо, що наступний матч “Черкаські Мавпи” проведуть вже 7-го жовтня. На власному паркеті в Кубку України команда прийме “Київ-Баскет”. Приходьте і підтримайте команду.