EUR 9.83

Новини LIVEСпортЧеркащина
"Черкаські мавпи" в суперматчі перемогли "Хімік"

“Черкаські мавпи” в суперматчі перемогли “Хімік”

Черкаські Мавпи відіграли п’ятий матч домашньої серії. На власному паркеті команда зустрічалася із принциповим суперником – Хіміком. Супернасичений матч завершився перемогою Мавп – 80:78. Переможний кидок в кінцівці реалізував Ігор Сергеєв.

Повідомляє офіційний сайт клубу.

Черкасці краще розпочали матч. Підопічні Максима Міхельсона непогано ловила суперника на помилках і втікала у швидкі прориви. Добре черкасці захищали і трисекундну зону, де проти Крістіана Джонса стояли Сергій Приймак і Джоко Шаліч. До кінця чверті Мавпи зусиллями Кольченка, Ткаченка і компанії вийшли вперед.

Схожий сценарій був і надалі. Мавпи грали варіативно, особливо суперникам докучав Іван Ткаченко, який розганяв атаки, й яскраво завершував передачі від Дугата. Втім южненці постійно були за крок від Мавп. У гостей розігрався Олександр Ковляр, котрий місцямии розвантажув у атакувальній роботі Джонса і Спенсера.

Перед великою перервою Мавпи мали 3 очка переваги, а в третій чверті відіграли ривок гостей і в кінцівці періоду здійснили вже комфортніший заділ +6 – 58:52. Втім у заключному періоді гості перейшли у наступ. Команда постійно відповідала своїми кидками від Джонса і Ковляра, але у ключовий момент на себе взяв Андрій Мироненко, котрий поцілив три триочкових поспіль і виів вже Хімік  вперед на 5 очок – 69:74.

Здавалося, гості отримали моральну перевагу і втримають свій гандикап. Втім у Мавп виявилися міцнішими нерви. Ініціативу перехопив Генрі Дугат, який забивав неймовірні кидки з-під кошика після проходів. Втім гості були поруч. Але фінальне слово було за Мавпами. На останніх секундах після неточного кидка від Дугата ІГор Сергеєв взяв підбирання на чужому щиті і додав у кошик – 80:78. У Хіміка була фінальна спроба відігратися, але якісно виконати дальній кидок Спенсеру завадив Ткаченко.

У підсумку – 80:78, Черкаські Мавпи здобувають другу перемогу поспіль!

Черкаські Мавпи – Хімік – 80:78 (22:20, 20:19, 16:13)